Nabídka služeb

Nátěry a opravy střech

Provádíme opravy střech ve výškách pomocí lanové techniky. Opravy standardních taškových střech, plechových střech, včetně nátěrů. Cena nátěru nebo opravy střechy je od 160,- /m².

Čistění okapů

Provádíme výškové čištění okapů na domech i firmách. Cena čistění okapů závisí na obtížnosti dosažení a zanešení okapů od 40 – Kč/bm.

Nátěry okapů a klempířských prvků

Kvalitní nátěr okapů a klempířských prvků prodlužuje jejich životnost i vzhled. Nátěry okapů a klempířských prvků provádíme od 150,- /bm.

Opravy omítky a bourání komínů

Opravy omítky nebo bourání například komínů pomocí lanové techniky bez použití plošiny. Opravy omítky včetně materiálu od 600 Kč/m² (cena za dvouvrstvou omítku a přeštukování).

Nátěry a opravy fasád

Provádíme opravy fasád a také ošetření fasád proti nepříjemnému hmyzu a ošetření proti venkovní vlhkosti. Cena nátěry fasády (penetrace a dvouvrstvý nátěr bez materiálu) je dle členitosti fasády od 200,- Kč/m².

Opravy dilatačních spár

Opravy dilatačních spár, které jsou u staveb zdrojem chladu. Cena přetmelení stávajících panelových spár od 130,- Kč/bm.

Mytí oken

Výškové mytí oken pomocí lanové horolezecké techniky je rychlé a cenově dostupné. Cena mytí oken pomocí horolezecké techniky se odvíjí od náročnosti od 30,- Kč/m².

Kácení a ořez stromů

Provádíme veškeré odborné arboristické práce, certifikovaný řez stromů, ošetření dutin a stromovou vazbu. Cena kácení a ošetřování stromů závisí na objemu prací a na časové i technické náročnosti prací.

Hrotová ochrana proti ptactvu

Instalujeme systém skládající se z plastového základního pásku vyrobeného z UV stabilního polykarbonátu a hrotů z nerezové pružinové oceli. Hrotová ochrana proti ptactvu: od 170,- Kč/bm. Sítě proti ptactvu: od 190,- Kč/m².

Odstranění sněhu, ledu a rampouchů

Odstranění sněhu, ledu a rampouchů: Cenu určujeme po osobní prohlídce na místě, případně podle pořízených fotografií.

Montáž reklamy

Chcete svůj produkt dostat výš? Najděte si místo nahoře, kde byste chtěli vidět vaše sdělení a my je tam dopravíme. Žádná výška není problém!

Nátěry výtahů a výtahových šachet

Dostaneme se všude, provádíme nátěry výtahů tam, kde běžná technologie selhala.

Nátěry a demontáže ocelových konstrukcí

Nátěry, demontáže a další výškové práce na ocelových konstrukcích.